MH2029-300Y
Numărul produsului DigiKey
MH2029-300YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MH2029-300YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MH2029-300YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MH2029-300Y
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
Descriere detaliată
30 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 3A 25mOhm
Modele EDA/CAD
MH2029-300Y Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
25mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz
Număr produs de bază
Valoare nominală curent (Max)
3A