L717SDB25PC309
L717SDB25PC309
L717SDB25PC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25PC309
Numărul produsului DigiKey
L717SDB25PC309-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L717SDB25PC309
Descriere
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Modele EDA/CAD
L717SDB25PC309 Modele
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Caracteristici
Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
3 (DB, B)
Diametru fir
AWG 20
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C