L177SDB25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDB25S
Numărul produsului DigiKey
L177SDB25S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L177SDB25S
Descriere
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L177SDB25S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
3 (DB, B)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
AWG 20
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Alamă
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C