L717SDB25PA4CH4R
L717SDB25PA4CH4R
L717SDB25PA4CH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25PA4CH4R
Numărul produsului DigiKey
L717SDB25PA4CH4R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L717SDB25PA4CH4R
Descriere
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Modele EDA/CAD
L717SDB25PA4CH4R Modele
Grosime finisaj contact
Flash
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Caracteristici
Blocare placă, Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
3 (DB, B)
Caracteristică flanșă
Latură placă (4-40)
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C