L77SDB25SA4CH4F
L77SDB25SA4CH4F
L77SDB25SA4CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25SA4CH4F
Numărul produsului DigiKey
L77SDB25SA4CH4F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L77SDB25SA4CH4F
Descriere
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
L77SDB25SA4CH4F Modele
Grosime finisaj contact
Flash
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Caracteristici
Blocare placă
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C