L77SDB25SC309
L77SDB25SC309
L77SDB25SC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25SC309
Numărul produsului DigiKey
L77SDB25SC309-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L77SDB25SC309
Descriere
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Modele EDA/CAD
L77SDB25SC309 Modele
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Valoare nominală tensiune
250V
Diametru fir
AWG 20
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Alamă
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C