L77SDBH25SOL2RM5
L77SDBH25SOL2RM5
L77SDBH25SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDBH25SOL2RM5
Numărul produsului DigiKey
L77SDBH25SOL2RM5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L77SDBH25SOL2RM5
Descriere
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
L77SDBH25SOL2RM5 Modele
Grosime finisaj contact
Flash
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Caracteristici
Blocare placă
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Caracteristică flanșă
Latură placă (4-40)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C