929974-01-24-RK
Numărul produsului DigiKey
929974E-01-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929974-01-24-RK
Descriere
CONN RCPT 24POS 0.1 TIN PCB
Referință client
Descriere detaliată
24 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Cositor
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
929974-01-24-RK Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Înălțime izolație
0,325" (8,25mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,125" (3,18mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip contact
În furcă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
1500V
Număr de rânduri
1
Material izolație
Policiclohexilen-dimetilen tereftalat (PCT), Umplut cu sticlă
Tip montare
Orificiu străpuns
Grosime finisaj contact - Știft
100,0µin (2,54µm)
Finisaj contact - Conectare
Număr produs de bază
Grosime finisaj contact - Conectare
100,0µin (2,54µm)
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 151
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN RCPT 1POS TIN PCB
În stoc: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
În stoc: 1581
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB