929647-09-24-I
Numărul produsului DigiKey
3M156537-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929647-09-24-I
Descriere
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 24 position 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lungime de contact generală
0,480" (12,19mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Pin tip tată
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT), Poliester, Umplut cu sticlă
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Terminație
Aliaj de lipit
Grosime finisaj contact - Știft
10,0µin (0,25µm)
Lungime contact - Conectare
0,235" (5,97mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,145" (3,68mm)
Număr produs de bază
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
În stoc: 94
CONN HEADER VERT 1POS
În stoc: 1051
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
În stoc: 2211
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
În stoc: 597
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM