929850-01-24-RA
Numărul produsului DigiKey
929850E-01-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929850-01-24-RA
Descriere
CONN RCPT 24POS 0.1 GOLD PCB
Referință client
Descriere detaliată
24 Poziție Soclu Conector 0,100" (2,54mm) Orificiu străpuns Auriu
Înălțime izolație
0,325" (8,25mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,125" (3,18mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip contact
În furcă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
1500V
Număr de rânduri
1
Material izolație
Policiclohexilen-dimetilen tereftalat (PCT), Poliester, Umplut cu sticlă
Tip montare
Orificiu străpuns
Finisaj contact - Conectare
Număr produs de bază
Grosime finisaj contact - Conectare
10,0µin (0,25µm)
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 443
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN RCPT 1POS GOLD PCB
În stoc: 4008
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
În stoc: 4243
CONN RCPT 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 GOLD PCB