929835-01-24-RK
Numărul produsului DigiKey
3M156872-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929835-01-24-RK
Descriere
CONN HEADER R/A 24POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 24 position 0,100" (2,54mm)
Înălțime izolație
0,115" (2,92mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Lungime contact - Conectare
0,235" (5,97mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,110" (2,79mm)
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Lungime alternativă
CONN HEADER R/A 1POS
În stoc: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
În stoc: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
În stoc: 3570
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
În stoc: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM