929834-02-24-RK
Numărul produsului DigiKey
3M156864-24-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
929834-02-24-RK
Descriere
CONN HEADER VERT 24POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 24 position 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lungime de contact generală
0,545" (13,84mm)
Prod.
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Lungime contact - Conectare
0,235" (5,97mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,210" (5,33mm)
Resurse suplimentare
Articol cu valoare adăugată
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 1POS
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
În stoc: 2518
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
În stoc: 719
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM