PREC020SABN-RC
Numărul produsului DigiKey
S1022EC-20-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PREC020SABN-RC
Descriere
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 20 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PREC020SABN-RC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Prod.
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Neînvelit
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,230" (5,84mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
0,558" (14,18mm)
Clasificări referitoare la mediu și export
Întrebări și răspunsuri referitoare la produse
Resurse suplimentare
În stoc: 53
Verificați stoc primit suplimentar
Articol cu valoare adăugată
Vrac
Cantitate Preț unitar Ext Price
Pachet standard de la producător
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
În stoc: 1820
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM