ECE40US09-SD
Numărul produsului DigiKey
1470-1136-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECE40US09-SD
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 9V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 9V – – – 4,44A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
XP Power
Curent - Ieșire (Max)
4,44A
Serie
Putere (wați)
40W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
80%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
9V
Mărime/Dimensiune
3,78" L x 1,57" l x 1,12" Î (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)