CFM40C090-DR
Numărul produsului DigiKey
2034-3718-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CFM40C090-DR
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 9V 40W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 9V – – – 4,45A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CFM40C090-DR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Cincon Electronics Co. LTD
Curent - Ieșire (Max)
4,45A
Serie
Putere (wați)
40W
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4.242 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
84%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
9V
Mărime/Dimensiune
4,33" L x 2,32" l x 1,62" Î (110,0mm x 59,0mm x 41,2mm)