Imaginea pentru ATBDR35S2 nu este disponibilă
ATBDR35S2
Numărul produsului DigiKey
ATBDR35S2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATBDR35S2
Descriere
DIN RAIL 35MMX7MM SLOT 78" STL
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Șină DIN Capac superior 1,378" l x 0,295" Î (35,00mm x 7,50mm) Cu slot Oțel 78,740" (2000,00mm)
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Dimensiune
1,378" l x 0,295" Î (35,00mm x 7,50mm)
Producător
Amphenol PCD Shenzhen
Lungime
78,740" (2000,00mm)