DPP120-24-1
Numărul produsului DigiKey
285-DPP120-24-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPP120-24-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Modele EDA/CAD
DPP120-24-1 Modele
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
120W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
86%
Temperatură de funcționare
-40°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 132V c.a., 176 – 264V c.a.
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,59" L x 2,50" l x 4,92" Î (116,6mm x 63,5mm x 125,0mm)