DRB120241
DRB120241
TDK-Lambda DRB Series
DRB120-24-1
Numărul produsului DigiKey
285-DRB120-24-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB120-24-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 5A
Curent - Ieșire (Max)
5A
Serie
Putere (wați)
120W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Eficiență
93%
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,38" l x 4,88" Î (125,0mm x 35,0mm x 124,0mm)