DRB240241
DRB240241
TDK-Lambda DRB Series
DRB240-24-1
Numărul produsului DigiKey
285-DRB240-24-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB240-24-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire (Max)
10A
Serie
Putere (wați)
240W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Activ
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
93%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 265V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
4,92" L x 1,61" l x 4,88" Î (125,0mm x 41,0mm x 124,0mm)