RPS240-24-CU
Numărul produsului DigiKey
4106-RPS240-24-CU-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RPS240-24-CU
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 10A
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
Selec Controls USA Inc.
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
10A
Putere (wați)
240W
Tensiune - Izolație
4 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Industrial, ITE (Comercial)
Eficiență
93%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
127V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, PFC, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
5,12" L x 1,97" l x 5,35" Î (130,0mm x 50,0mm x 136,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V