DRB100241
DRB100241
TDK-Lambda DRB Series
DRB100-24-1
Numărul produsului DigiKey
285-DRB100-24-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB100-24-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 4,2A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRB100-24-1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
4,2A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
100W
Stare piesă
Activ
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
Locații periculoase, Industrial, ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
91%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
373V
Mărime/Dimensiune
3,94" L x 1,77" l x 2,95" Î (100,0mm x 45,0mm x 75,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V