DRB50-15-1
Numărul produsului DigiKey
285-DRB50-15-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB50-15-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 51W
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 15V – – – 3,4A
Modele EDA/CAD
DRB50-15-1 Modele
Curent - Ieșire (Max)
3,4A
Putere (wați)
51W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
90%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
373V
Mărime/Dimensiune
3,54" L x 1,18" l x 2,95" Î (89,9mm x 30,0mm x 74,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
15V