DRB30-24-1
Numărul produsului DigiKey
285-DRB30-24-1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRB30-24-1
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 1,25A
Modele EDA/CAD
DRB30-24-1 Modele
Curent - Ieșire (Max)
1,25A
Putere (wați)
30W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
90%
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
373V
Mărime/Dimensiune
3,54" L x 0,83" l x 2,95" Î (90,0mm x 21,0mm x 75,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V