DSP100-24
Numărul produsului DigiKey
285-1223-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSP100-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 4,20A
Modele EDA/CAD
DSP100-24 Modele
Curent - Ieșire (Max)
4,20A
Putere (wați)
100W
Tensiune - Izolație
3 kV
Eficiență
85%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
2,19" L x 3,54" l x 3,58" Î (55,6mm x 89,9mm x 90,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V