DSP100-12
Numărul produsului DigiKey
285-1221-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DSP100-12
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 100W
Referință client
Descriere detaliată
AC sau DC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 12V – – – 6A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DSP100-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 5
Producător
TDK-Lambda
Tensiune - Ieșire 6
Serie
Curent - Ieșire (Max)
6A
Ambalaj
Vrac
Putere (wați)
100W
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tensiune - Izolație
3 kV
Tip intrare
AC sau DC
Aplicații
ITE (Comercial)
Număr de ieșiri
1
Eficiență
82%
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Temperatură de funcționare
-25°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare (min.)
120V
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune c.a. - Intrare (max.)
370V
Mărime/Dimensiune
2,19" L x 3,54" l x 3,58" Î (55,6mm x 89,9mm x 90,9mm)
Tensiune - Ieșire 1
12V