DPP100-24
Numărul produsului DigiKey
285-1212-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DPP100-24
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Referință client
Descriere detaliată
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 24V – – – 4,2A
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DPP100-24 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
TDK-Lambda
Curent - Ieșire (Max)
4,2A
Serie
Putere (wați)
100W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
87%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-10°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
85 – 132V c.a., 176 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Partajare sarcină
Tensiune - Ieșire 1
24V
Mărime/Dimensiune
3,81" L x 2,86" l x 2,95" Î (96,8mm x 72,6mm x 74,9mm)