CUS600M-12 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 9
Fișă de date
Cadru deschis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 85 – 265V c.a. Intrare
CUS600M-12
Numărul produsului DigiKey
285-CUS600M-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CUS600M-12
Descriere
AC/DC CONVERTER 12V 401W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
CUS600M-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
33.4 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Cutie
Tensiune - Izolație
4 kV
Stare piesă
Activ
Eficiență
96%
Tip
Cadru deschis
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Activare/dezactivare de la distanță, detectare de la distanță, ieșire standby, intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 265V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
12V
Mărime/Dimensiune
5,00" L x 3,00" l x 1,34" Î (127,0mm x 76,2mm x 34,0mm)