VS-EPU6006LHN3
Numărul produsului DigiKey
VS-EPU6006LHN3GI-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VS-EPU6006LHN3
Descriere
DIODE STANDARD 600V 60A TO247AD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 600 V 60A Orificiu străpuns TO-247AD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
VS-EPU6006LHN3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
110 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
30 µA @ 600 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Tub
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
60A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247AD
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.5 V @ 60 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)