IXFH150N30X3
Numărul produsului DigiKey
238-IXFH150N30X3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFH150N30X3
Descriere
MOSFET N-CH 300V 150A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 300 V 150A (Tc) 890W (Tc) Orificiu străpuns TO-247 (IXTH)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
177 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
13100 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
890W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
300 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247 (IXTH)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
8,3mOhm la 75A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 4mA