LH1262CACTR
Numărul produsului DigiKey
LH1262CACTRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LH1262CACTRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LH1262CACTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LH1262CACTR
Descriere
OPTOISO 5.3KV 2CH PHVOLT 8-SMD
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Optoizolator Fotovoltaic Ieșire 5300Vrms 2 Canal 8-SMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LH1262CACTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tip ieșire
Fotovoltaic
Producător
Vishay Semiconductor Opto Division
Tensiune - Ieșire (Max)
15V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire/Canal
1µA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,26V
Număr de canale
2
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50 mA
Tensiune - Izolație
5300Vrms
Saturație Vce (Max)
Raport transfer curent (Min)
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C