IXFH320N10T2
Numărul produsului DigiKey
238-IXFH320N10T2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
IXFH320N10T2
Descriere
MOSFET N-CH 100V 320A TO247AD
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 320A (Tc) 1000W (Tc) Orificiu străpuns TO-247AD (IXFH)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
430 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
26000 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
1000W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247AD (IXFH)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,5mOhm la 100A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA