APT60S20BG
Numărul produsului DigiKey
APT60S20BG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
APT60S20BG
Descriere
DIODE SCHOTTKY 200V 75A TO247
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 200 V 75A Orificiu străpuns TO-247 [B]
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
APT60S20BG Modele
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
55 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 mA @ 200 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
200 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247 [B]
Curent - Mediu rectificat (Io)
75A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 60 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)