9HT11-32.768KDZC-T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TXC CORPORATION
În stoc: 18.860
Fișă de date
Similar
TXC CORPORATION
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Abracon LLC
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm Cristal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație