9HT12-32.768KDZC-T poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TXC CORPORATION
În stoc: 164.088
Fișă de date
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
În stoc: 4.518
Fișă de date
Micro Crystal AG
Micro Crystal AG
ECS Inc.
ECS Inc.
IQD Frequency Products
Seiko Instruments
Seiko Instruments
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32.768 kHz ±20ppm Cristal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
9HT12-32.768KDZC-T
Numărul produsului DigiKey
887-2623-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
9HT12-32.768KDZC-T
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Descriere detaliată
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (1,6x1)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,039" l (1,60mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
9pF