Produse înlocuitoare disponibile:
32.768 kHz ±20ppm Cristal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
CM8V-T1A-03-32.768KHZ-9.0PF-20PPM-TA-QC
Numărul produsului DigiKey
2195-CM8VT1A0332.768KHZ9.0PF20PPMTAQCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CM8V-T1A-03-32.768KHZ-9.0PF-20PPM-TA-QC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (2x1,2)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,014" (0,35mm)
Capacitanță sarcină
9pF