TF162V32K7680R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Citizen Finedevice Co Ltd
Micro Crystal AG
32.768 kHz ±20ppm Cristal 7pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
TF162V32K7680R
Numărul produsului DigiKey
TF162V32K7680R-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TF162V32K7680R
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Descriere detaliată
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,039" l (1,60mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
7pF