TFE162V32K7680R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
CTS-Frequency Controls
În stoc: 0
Fișă de date
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Citizen Finedevice Co Ltd
Citizen Finedevice Co Ltd
32.768 kHz ±20ppm Cristal 7pF 60 kOhms 2-SMD, Fără derivație
TFE162V32K7680R
Numărul produsului DigiKey
TFE162V32K7680R-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TFE162V32K7680R
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (1,6x1)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,039" l (1,60mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
7pF