ABS06-32.768KHZ-7-T
Numărul produsului DigiKey
535-15020-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-15020-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-15020-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABS06-32.768KHZ-7-T
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 7pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
7pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
32.768 kHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)