9HT11-32.768KEZC-T poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Abracon LLC
În stoc: 1.766
Fișă de date
Similar
ECS Inc.
În stoc: 28.430
Fișă de date
ECS Inc.
Echivalente parametric
Abracon LLC
Echivalente parametric
Suntsu Electronics, Inc.
32.768 kHz ±10ppm Cristal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
9HT11-32.768KEZC-T
Numărul produsului DigiKey
887-2618-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
9HT11-32.768KEZC-T
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (2x1,2)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
9pF