SWS2129F48-32.768K
Numărul produsului DigiKey
2388-SWS2129F48-32.768K-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SWS2129F48-32.768K
Descriere
CRYSTAL 32.768KHZ 9PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±10ppm Cristal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (2x1,2)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
9pF