7M-25.000MAAJ-T
Numărul produsului DigiKey
887-1132-2-ND - Bandă și mosor (TR)
887-1132-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
887-1132-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
7M-25.000MAAJ-T
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
25 MHz ±30ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
7M-25.000MAAJ-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
25 MHz
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF