XF25M00000S418
Numărul produsului DigiKey
3372-XF25M00000S418TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
TGS
Numărul produsului producătorului
XF25M00000S418
Descriere
CRYSTAL 25M 10PPM,18PF 4 Pads, S
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
18pF