XC32M4-25.000-F18LJDTK
Numărul produsului DigiKey
4309-XC32M4-25.000-F18LJDTKTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4309-XC32M4-25.000-F18LJDTKCS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XC32M4-25.000-F18LJDTK
Descriere
CRYSTAL 25MHZ 18PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±20ppm Cristal 18pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
18pF