UCC21750DWR
Numărul produsului DigiKey
296-UCC21750DWRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-UCC21750DWRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-UCC21750DWRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
UCC21750DWR
Descriere
DGTL ISO 5.7KV 1CH GT DVR 16SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10A Driver poartă Cuplare capacitivă 5700Vrms 1 Canal 16-SOIC
Modele EDA/CAD
UCC21750DWR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire maximă
10A
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare ieșire
13V – 33V
Stare piesă
Activ
Grad
Tehnologie
Cuplare capacitivă
Calificare
Număr de canale
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Izolație
5700Vrms
Tip montare
Montare pe suprafață
Imunitate curent tranzitoriu mod comun (Min)
150V/ns
Pachet/cutie
16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Întârziere propagare tpLH/tpHL (Max)
130ns, 130ns
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Distorsiune lățime impuls (Max)
30ns
Agenție de aprobare
UL, VDE
Timp de creștere/scădere (tipic)
33ns, 27ns
Număr produs de bază
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
10A, 10A