MGJ2D121505SC
Numărul produsului DigiKey
811-3001-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MGJ2D121505SC
Descriere
DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 2 Ieșire 15V -5V – 80mA, 40mA 10,8V - 13,2V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MGJ2D121505SC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
80mA, 40mA
Prod.
Putere (wați)
2 W
Serie
Tensiune - Izolație
5.2 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Număr de ieșiri
2
Eficiență
80%
Tensiune - Intrare (Min)
10,8V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Pachet/cutie
Modul 7-SIP, 5 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
0,77" L x 0,39" l x 0,50" Î (19,7mm x 10,0mm x 12,7mm)