ACM4520-421-2P-T000
Numărul produsului DigiKey
445-8644-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-8644-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-8644-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM4520-421-2P-T000
Descriere
CMC 2.8A 2LN 420 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 420 Ohms @ 100 MHz 2,8A DCR 55mOhm
Modele EDA/CAD
ACM4520-421-2P-T000 Modele
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Impedanță la frecvență
420 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,185" L x 0,177" l (4,70mm x 4,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
2,8A
Înălțime (Max)
0,079" (2,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
55mOhm