ACM55V-701-2PL-TL00
Numărul produsului DigiKey
445-ACM55V-701-2PL-TL00TR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-ACM55V-701-2PL-TL00CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-ACM55V-701-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM55V-701-2PL-TL00
Descriere
CMC 4.7A 2LN 700OHM SMD AEC-Q200
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 700 Ohms @ 100 MHz 4,7A DCR 17mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Impedanță la frecvență
700 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,217" L x 0,217" l (5,50mm x 5,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
4,7A
Înălțime (Max)
0,138" (3,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
17mOhm