ACM4520-142-2P-TL000
Numărul produsului DigiKey
445-174420-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-174420-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-174420-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACM4520-142-2P-TL000
Descriere
CMC 1.5A 2LN 1.4 KOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 80mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Impedanță la frecvență
1.4 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,185" L x 0,177" l (4,70mm x 4,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
1,5A
Înălțime (Max)
0,079" (2,00mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
80mOhm