TPSM63606RDLR
Numărul produsului DigiKey
296-TPSM63606RDLRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-TPSM63606RDLRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-TPSM63606RDLRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSM63606RDLR
Descriere
DC DC CONVERTER 1-16V
Descriere detaliată
Modul PoL neizolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 1 – 16V – – – 6A 3V - 36V Intrare
Modele EDA/CAD
TPSM63606RDLR Modele
Curent - Ieșire (Max)
6A
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Pornire/oprire la distanță, Detecție la distanță
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Eficiență
91,3%
Pachet/cutie
Modul 20-PowerBQFN
Tensiune - Intrare (Min)
3V
Mărime/Dimensiune
0,22" L x 0,20" l x 0,16" Î (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Tensiune - Intrare (Max)
36V