NFM18HC105C1C3D
Numărul produsului DigiKey
490-NFM18HC105C1C3DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-NFM18HC105C1C3DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-NFM18HC105C1C3DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NFM18HC105C1C3D
Descriere
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0603
Descriere detaliată
1 µF Condensator de intrare 16V 2 A 20mOhm 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 3
Modele EDA/CAD
NFM18HC105C1C3D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent
2 A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Capacitanță
1 µF
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
±20%
Înălțime (Max)
0,028" (0,70mm)
Tensiune - Nominală
16V